nnm.me

У Німеччині неонацист напав на президента

  Приїзд Гаука в Саксонію спровокував заворушення

  На президента Німеччини Йоахіма Гаука вчинили напад. Напередодні саксонська поліція порушила  кримінальну справу стосовно 30-річного неонациста, обвинувачуваного в спробі завдати тяжкі тілесні ушкодження політику, передає Deutshe Welle.

  Зазначено, що замах стався ще у неділю, 26 червня, під час візиту Гаука в саксонське місто Зебніц. Цей візит спровокував заворушення, а праві екстремісти почали викрикувати образи і лайки на адресу президента ФРН та вивісили транспарант "Ласкаво просимо в темну Німеччину". Один із маніфестантів кинув у нього важкий предмет.

  Поліція була змушена застосувати для розгону учасників акції балончики з перцевим газом.

  Бургомістр міста Майк Рук повідомив, що організатори поїздки Гаука в Зебніц знали, що під час його перебування в Саксонії можуть статися заворушення. Рішення вийти на площу, де вже зібралися незадоволені маніфестанти, було, за словами Рука, "усвідомленим" і його приймали спільно Гаук, Рук і прем'єр-міністр землі Станіслав Тілліх. 

  Нагадаємо, напередодні Гаук вже встиг зустрітися із прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, який зараз перебуває із офіційним візитом в Німеччині.

  Попередній матеріал
  Снайпер вбив українського військового біля Авдіївки
  Наступний матеріал
  В Одеському зоопарку рятують крокодила, відібраного у вуличного фотографа

  Гройсман обговорив безвізовий режим для України із президентом Німеччини

  У Німеччині озброєний чоловік захопив кінотеатр і відкрив стрілянину

  Йоахим Гаук став новим президентом Німеччини