Кличко: до розробки столичного зоопарку долучаться голландські ландшафтні дизайнери

У столиці презентують концепцію розвитку київського зоопарку

Влада Києва планує розпочати представити проект розвитку київського зоопарку та розпочати роботи з його модернізації вже до кінця цього року. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час зустрічі з директором берлінського зоопарку Андреасом Кнірімом та координатором акредитаційних програм Європейської асоціації зоопарків та акваріумів (EAZA) Ейпріл Адамс, йдеться на сайті чиновника.

"Я запросив представників Європейської асоціації зоопарків, директора берлінського зоопарку, адже ми знаємо, що зоопарк у німецькій столиці є одним із найкращих. Впевнений, що досвід та рекомендації європейських колег допоможуть нам зробити так, аби київський зоопарк відповідав найвищим світовим стандартам", – наголосив Кличко.

Він також додав, що 2007 року київський зоопарк виключили з Європейської асоціації зоопарків, адже він не відповідав стандартам утримання тварин.

"Тому ми, за допомоги європейських фахівців та експертів, закінчуємо працювати над концепцією розвитку Київського зоопарку. Незабаром ми її презентуємо і розпочнемо реалізовувати вже цього року. Роботи розраховані на 2-3 роки, і за цей час київський зоопарк кардинально зміниться. І, сподіваюся, найближчим часом він повернеться до Європейської асоціації зоопарків", – зазначив мер.

/
/

Як стало відомо, концепція розвитку зоопарку Києва розроблялася із залученням європейських експертів, зокрема, голландських ландшафтних дизайнерів.

Як повідомляв 5.ua раніше, київський зоопарк є унікальним через велику кількість тварин-старожилів.

Нагадаємо, 13 червня мер Києва Віталій Кличко відзвітував про демонтаж 50 незаконних газових заправок.

Попередній матеріал
У Франції жандарми затримали 7 російських журналістів
Наступний матеріал
Російські хакери зламали мережу Демократичної партії CША – західні ЗМІ

У київському зоопарку помер найстаріший бегемот світу

Унікальне поповнення в Одеському зоопарку

У зоопарку Запоріжжя - поповнення

У приватному зоопарку під Києвом народилися білі левенята