В Одесі хлопчик помер після відвідування атракціону

  Небезпечні розваги. В Одесі 5-річний хлопчик помер після відвідування атракціону «Лабіринт». У суботу бабуся відвела його у парк розваг, і дитина з’їхала з гірки у пластмасові кульки.

   

  Дорослі почали бити на сполох, коли хлопчик деякий час не виходив з лабіринту. Знайшли його непритомним - і викликали швидку. Дитина кілька днів лежала у комі і напередодні - померла. Дирекція парку твердить: фатальну травму хлопчик отримав до відвідин їхнього атракціону. Обставини трагедії з’ясовує прокуратура. За неналежне виконання обов’язків щодо захисту життя та здоров’я вже відкрили кримінальне провадження. Роботу атракціону припинили.

  Геннадій Фуртат, прокурор Одеси: «31 серпня поточного року під час катання в надувному лабіринті парку імені Горького травмувалася дитина, а саме хлопчик 5 років, ця дитина була доставлена до медичного закладу з травмою головного мозку і в стані клінічної смерті».

  Іван Мамумашвілі, в.о. директора КП «Парк ім. Горького»:«Работники парка рассказывают такое, что ребенок гулял с бабушкой, вроде как он упал, ну как все детки падают, не знаю, стукнулся он, не стукнулся, но после этого его еще бабушка повела на аттракцион, где, на мой взгляд, он просто попал в замкнутое пространство и потерял сознание».

  Попередній матеріал
  В Одесі двоє невідомих влаштували стрілянину
  Наступний матеріал
  ДТП на Харківщині: 11 людей постраждали
  Теги: