НАБУ

У НАБУ заявили, що судове рішення про обшук у них – незаконне

У бюро переконані, що підстав для проведення обшуку немає

Ухвала Печерського райсуду про проведення обшуків в НАБУ є незаконною. Про це заявила речниця відомства Світлана Оліфіра. З її слів, згідно із законом, Національне антикорупційне бюро не має права на самостійне прослуховування фізичних осіб, а послуговується винятково потужностями Служби безпеки України. Тож у НАБУ переконані – підстав для проведення обшуку немає. 

"Відповідно до цієї ухвали, співробітники Генеральної прокуратури мають дозвіл на вилучення будь-яких документів, якими користуються детективи бюро в своїх розслідуваннях, на вилучення комп’ютерної техніки, флеш-накопичувачів, їхніх робочих записів, і оскільки не вказано, якого саме кримінального провадження мають стосуватися ці дії, де вони мають знаходитися ці документи, то вилучити можуть будь-що", – зазначила речниця НАБУ.

"Національне антикорупційне бюро вважає даний обшук і саму ухвалу суду незаконними, і ми вживатимемо всіх законних заходів для того, щоб захистити матеріали досудових розслідувань, які наразі проводяться детективами Національного антикорупційного бюро", – заявила Оліфіра.

Інформації ж про будь-яке вилучення документів вона натепер немає. Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що слідчі ГПУ й дотепер перебувають у приміщенні НАБУ і вже отримали необхідні документи. Після їх аналізу стане відомо – працівники СБУ чи НАБУ причетні до незаконного прослуховування телефону громадянина, який фігурує у справі, що її ведуть антикорупційні прокурори. Саме через це розслідування  до НАБУ і прийшли слідчі.

Попередній матеріал
Росіянин віз з України стратегічне обладнання для військової авіації – ДПСУ
Наступний матеріал
Юристи надали перелік порад для ветеранів АТО
Теги:
Loading...

Луценко розповів подробиці обшуку в будівлі НАБУ

Луценко підтвердив, що ГПУ під час обшуків у будівлі НАБУ вилучила документи

Обшуки в НАБУ: у ГПУ кажуть про вилучення документів, Бюро спростовує

У НАБУ прокоментували обшук: документів не вилучено, викликали спецназ