5 канал

Луценко розповів подробиці обшуку в будівлі НАБУ

Виїмку документів після Антикорупційного бюро можуть провести і в СБУ

Про постанову Печерського райсуду, що дозволяє проводити обшуки у Національному антикорупційному бюро, генпрокурор повідомив керівника НАБУ Артема Ситника ще напередодні ввечері телефоном. Про це Юрій Луценко розповів під час свого брифінгу.

За його словами, слідчі ГПУ й дотепер перебувають у приміщенні НАБУ і вже отримали необхідні документи. Після їхнього аналізу стане відомо – працівники СБУ чи НАБУ причетні до незаконного прослуховування телефону громадянина, який фігурує у справі, що її ведуть антикорупційні прокурори. Саме через це розслідування  до НАБУ і прийшли слідчі.

"Хто у цьому винен – оперативна обстановка, яку давало СБУ і, можливо, помилилися з телефоном або детектив, який слухав не причетну до цього людину, і згідно до закону, вияснивши, що він не є фігурантом справи, мав би тут же припинити прослуховувати, встановить слідство. Саме для цього ми провели виїмку документів в НАБУ. Якщо буде треба, проведемо їх і в СБУ. Ще раз скажу, може бути відповідальність: або працівників за неправильну установку номера телефону, або детектива за прослуховування телефону  явно не причетної людини, що є заборонено законом", - повідомив генпрокурор.

Попередній матеріал
У Львові виявили чоловіка, який може бути причетним до "Ісламської держави"
Наступний матеріал
Росіянин віз з України стратегічне обладнання для військової авіації – ДПСУ
Теги:
Loading...

Луценко підтвердив, що ГПУ під час обшуків у будівлі НАБУ вилучила документи

Обшуки в НАБУ: у ГПУ кажуть про вилучення документів, Бюро спростовує

Онищенко пояснив, чому не з'явився на допит в НАБУ

У НАБУ прокоментували обшук: документів не вилучено, викликали спецназ