В Львові рятують мешканців середмістя

  Понад три десятки ремонтних бригад комунальників уже тиждень відновлюють водопостачання у Львові. Труби житлових будинків, де немає центрального опалення, у холоднечу замерзають. Від такої ситуації, здебільшого, потерпають мешканці середмістя.

  У квартирі Андрія Думіна вже кілька днів немає води. Брати її доводиться у сусідів. Чоловік каже, стомився турбувати людей, тож чекає нетерпляче, коли полагодять труби.

   Андрій Думін: "Каналізація є, води немає зараз мають зробити, обіцяли що зроблять".

  Щоб дістатися комунікацій у цьому будинку  - потрібно розібрати стіну  і спеціальним приладом розігрівати ділянки із замерзлою водою.

  Зиновій Максим`як, сантехнік: "З низу будемо пускати тепле повітря і воно буде йти сюди до верху і буде прогрівати трубу, до вечора повинні розігрити, може скоріше, морози спали".

  Найбільшого клопоту комунальникам завдають старі будинки у середмісті. Там узагалі немає централізованого опалення. Тож вода у трубах  замерзає майже одразу із посиленням морозів. Через це щодня без води лишається зо-півсотні помешкань. За останній тиждень до відновлювальних робіт залучили майже три десятки ремонтних бригад.

   Ірина Маруняк, голова Галицької районної адміністрації: "Зараз ЛКП працюють від ранку і до 23-24 години ночі, працюємо в робочому режимі і минулої суботи і неділі працювали і тої суботи і неділі, якщо потрібно будемо працювати".

  Наступні кілька днів у Львові, за прогнозами синоптиків,  буде зимно. Уночі - до двадцяти градусів морозу. А потепління очікують лише з наступного тижня.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Київська ГЕС весняної повені не боїться
  Наступний матеріал
  Інавгурація невизнаного президента зірвалася у Південній Осетії
  Теги: