В Ізмаїлі збільшується кількість постраждалих від кишкової інфекції

  Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко повідомив, що водопровідна вода в місті вже придатна до вживання

  Кількість людей, які постраждали від кишкової інфекції в Ізмаїлі на Одещині продовжує збільшуватися. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

  "Протягом 16-27 червня в Ізмаїльську районну лікарню з попереднім діагнозом гострий гастроентероколіт звернулося 757 осіб (з них 439 дітей) місцевих жителів м. Ізмаїл та с. Броска Ізмаїльського району", - йдеться в повідомленні.

  У той же час, за даними ДСНС, кількість госпіталізованих зменшується – зараз у лікарнях Ізмаїлу перебуває 119 осіб (проти 136 в понеділок, 27 червня). Серед госпіталізованих на сьогоднішній день - 89 дітей.

  Між тим, ізмаїльський міський голова  Андрій Абрамченко повідомив, що водопровідна вода в місті вже придатна до вживання.

  За його словами, проби, відібрані з водопроводу, дали негативні результати. Такі висновки Центральної вірусологічної лабораторії Одеси.

  Від сьогодні до міста припинять доставляти воду бочками і знову запрацюють ринки, заклади громадського харчування. Утім, ще триває розвезення питної бутильованої води соціально незахищеним категоріям населення.

  Попередній матеріал
  День Конституції: керівництво країни поклало квіти до пам’ятника Пилипа Орлика
  Наступний матеріал
  Порошенко: Україна розглядатиме зміни до Конституції щодо децентралізації тільки після встановлення безпечних умов на Донбасі

  Отруєння в Ізмаїлі: багатодітним сім'ям та пенсіонерам питну воду безплатно доставляють додому

  Кількість постраждалих від кишкової інфекції в Ізмаїлі зросла до 732 осіб

  В Ізмаїлі в найближчі дні скасують НС

  На подолання вірусу в Ізмаїлі потрібно 5 млн грн

  Масове отруєння в Ізмаїлі: до лікарів звернулось 617 осіб

  Отруєння в Ізмаїлі: до лікарень потрапили майже 600 осіб