tyachiv.com.ua

В Ізмаїлі поліцейський прийняв пологи у жінки, яка народила двійню

  Пологи почалися вдома, і коли приїхали медики, обидва малюка вже народилися

  В Ізмаїлі співробітник поліції прийняв пологи у жінки, яка народила двійню. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Управління поліції охорони в Одеській області.

  Відомо, що до капітана поліції Сергія Арешкіна, який перебував поза службою, звернувся сусід з проханням посидіти з його вагітною дружиною, у якої почалася кровотеча на восьмому місяці (31-му тижні) вагітності.

  Чоловік вагітної відразу викликав бригаду швидкої допомоги і пішов їх зустрічати. Однак до приїзду медиків у жінки почалися перейми.

  "Поки ми чекали бригаду швидкої допомоги, у жінки почалися перейми. Не гаючи часу, я прийняв у неї спочатку одну дитину, а потім і другу. Все сталося до приїзду лікарів. Медики відвезли мати з дітьми в перинатальний центр", – розповів поліцейський.

  Через те, що пологи були передчасними, вага кожного із малюків складає трохи більше кілограма. Однак зараз, за словами медиків, їхньому життю нічого не загрожує.

  Деякі ізмаїльські ЗМІ повідомляють, що в Ізмаїльському перинатальному центрі мати написала заяву про відмову від дітей. Однак офіційно цю інформацію в центрі коментувати відмовилися.

  Попередній матеріал
  Опубліковані листи з електронної пошти Суркова є автентичними – Тандіт
  Наступний матеріал
  Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео

  Власник зоопарку самостійно прийняв пологи у левиці [відео]

  Тайських поліціянтів вчать приймати пологи у заторах

  2 дітей у США прийняли пологи у своєї мами