Власник зоопарку самостійно прийняв пологи у левиці [відео]

  Поповнення у приватному зоопарку. Власник звіринцю самостійно прийняв пологи у левиці Каті, у клітці з якої прожив останні півтори тижні. Двоє новонароджених левенят та їхня мама почуваються добре.

  Сам собі директор, акушер і ветеринар, Олександр Пилишенко згадує - Катю дев`ять років тому купив левеням, вигодував її з пляшечки, спати укладав - поряд з собою в ліжку. Тепер - прийняв пологи у вихованки. Каже, майже не хвилювався, підтримував породіллю, як міг. Після пологів мати з левенятами усамітнилася, однак на сусіда по клітці реагує добре. 

  Олександр  Пилишенко, власник зоопарку: "Мама вообще не должна никого туда пускать, но у меня есть такое легкое право нарушать их спокойствие. Первый день, конечно, этим не злоупотребляю. Но в дальнейшем, думаю, что возьму на себя часть функций по уходу за малышами". 

  Левенята - розміром із чоловічу долоню. Їхню стать поки що визначити складно. Коли левенята підростуть - переїдуть жити до інших зоопарків, там і отримають імена - каже дружина власника звіринцю.

  Олена Пилишенко, дружина власника зоопарку:  "Малыши – они и есть малыши, мы их малышами и будем называть, потому что эти малыши найдут своих хозяев, и хозяева будут давать им клички. А пока только малыши, дети, внуки – я даже не знаю, как их назвать. Потому что чувства к ним именно как к детям".

  Олександр Пилишенко уже десять днів живе у лев`ячій клітці. Каже, наразі експериментом задоволений. Та й великих змін у житті - не помітив. Чоловік каже - таким чином хоче зібрати кошти на розширення зоопарку.  За планом, він вийде з клітки на початку вересня.

  Михайло Воронов, Юрій Петришин, Запорізька область, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  Двоє українських альпіністів загинули у горах Північної Осетії
  Наступний матеріал
  Піховшек:Зустріч Президентів України та Росії – це була процедурна зустріч
  Теги: