5.ua

В Івано-Франківську влаштували генеральне прибирання на місцевому Майдані [відео]

  Ростислав Микитюк, активіст-організатор: «Я казав мати віники рукавички, лопати, можливо, тачки. Я попросив комунальні служби нам забезпечити трактори для вивезення сміття, щітки для розчистки».

  Долучитися до прибирання міг кожен охочий. На рівні із чоловіками працюють і жінки.

  Наталя Голодюк, учасниця толоки: «Місто Івано-Франківськ - це європейське місто, ми вміємо революціонувати, але хочемо показати, що ми вміємо і прибирати. Хочемо, щоб тут було чисто, щоб тут було затишно і приємно пройтися, бо ви бачите тут багато сміття від цих бочок. Хочемо, щоб тут було гарно і навести лад».

  Толока на Івано-Франківських барикадах - перша за майже півмісяця від часу захоплення ОДА. Активісти прибирають завзято, а на запитання скільки їм заплатили - щиро дивуються.

  Микола, учасник толоки: «Та прибирати треба, завтра неділя, до церкви треба, то чисто має бути.

  Журналіст: «А вам щось платили?

  Микола, учасник толоки: «Та шо, шо ви, та тут не платять. Тут хіба можуть чай дати, я маю бутерброд, можу вас пригостити».

  Барикади укріплюють - попри чутки, які ширяться містом, що їх невдовзі розберуть.

  Назар Павлів, керівник загону самооборони: «Барикади розбиратися не будуть, це просто прибирання периметру кругом Білого дому. Як уже було наголошено, самі барикади тут будуть стояти до повної нашої перемоги».

  Територію, яку взялися очищати на суботнику, Івано-Франківці прибрали вже до обіду. Вивезли звідти понад 2 трактори сміття і майже тонну розбитої криги.

  Наталія Коцкович, Ярослав Мотрук, Івано-Франківськ, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Учасники акції «За чистий Київ» поспілкувалися з євромайданівцями і мирно розійшлися [відео]
  Наступний матеріал
  Україна отримає від РФ другий транш кредиту як тільки оплатить за газ
  Теги:
  Loading...