В Івано-Франківську відкриття байкерського сезону

  Кількасот любителів сталевих коней з`їхались до Івано-Франківська на урочисте відкриття байкерського сезону. Захід розпочали із благословення у Манявському монастирі.

  Поїздка до Івано-Франківська на байку стала для Наталі першою. Каже, шлях зі Львова був нелегким  

  Наталя Бабашина: "Це перший виїзд, перший дальнобій, це не їзда по місту, це конкретна траса с фурами та обгонами, траса нехороша, багато ям, вибоїн, але я доїхала, це мій перший досвід в байкарському світі".

  Щоби зважитися на далекий переїзд, новоспечена байкерша 7 років їздила мотоциклом як пасажир. Ще два роки, щоб отямитися після падіння. Байкери запевняють, через такі випробування проходить чи не кожен власник двоколісного коня.

  Валентин, байкер: "Не столько дороги, самое страшное- наглая гламурная молодежь, которой родители понакупали машины. Которая не умеет ездить , не знают, какие правила, 99 процентов аварийных ситуацій создают они".

  Шлях до Манявського чоловічого монастиря байкери проїхали колоною, котрА розтягнулась майже на кілометр. Освячує водіїв настоятель монастиря, що не з чуток знає, як сидіти за кермом мотоцикла.      

  Феогност, настоятель Спасо- Преображенського Скита: "Брати мали два мотоцикла , всі ми вчилися їздити, на перший я сів, Тула, такий був, широкі колеса, це перший раз їхав, 8 клас був".

  Відкриття сезону у Франківську збіглося із всеукраїнською акцією мотоциклістів. Байкери закликали автомобілістів бути уважними до тих, хто обрав два кОлеса, замість чотирьох 

  Анастасія Краснова, Антон Гетьманський, Івано-Франківськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Теплом людських тіл опалюють офісну будівлю в Стокгольмі [відео]
  Наступний матеріал
  Війська Каддафі - цілодобово бомбардують Адждабію
  Теги: