Війська Каддафі - цілодобово бомбардують Адждабію

  Війська Муаммара Каддафі - цілодобово бомбардують Адждабію. Як свідчить агенція "Ройтерз", повстанці - масово тікають з міста. Їм не вистачає зброї, щоби відповісти на обстріл.

  Відучора провладні сили намагаються захопити місто. Лінія фронту - посунулася в бік повстанців на 20 кілометрів. Утім, поки що отримати вирішальну перевагу каддафійцям - не вдалося. Триває протистояння і в Місураті. Тільки за останні кілька годин там загинули принаймні 17теро і ще 70 людей - зазнали поранень. Про це повідомляє телеканал Аль-Джазіра. Місто - стійко тримає оборону, незважаючи на нестачу провіанту та ліків для поранених. Повстанці - звинувачують провладні війська у застосуванні розривних бомб, заборонених міжнародною конвенцією. Влада Триполі - обурена закидами.

  Мусса Ібрагім, речник лівійського уряду: "Ми обурені діями організацій, які не відповідають на наші заклики приїхати до Триполі та Місурати, щоби побачити все на власні очі. Натомість вони трактують як факти телефонні дзвінки та повідомлення повстанців. Нас знову звинуватили в злочині - використанні касетних бомб. Це - неправда".

  Попередній матеріал
  В Івано-Франківську відкриття байкерського сезону
  Наступний матеріал
  Хор Вестмінстерського абатства - готується до королівського весілля
  Теги: