glavred.info

В Донецьку встановлено особу вбивці мітингувальника

  МВС спрацювало досить швидко, оперативно встановивши підозрюваних в участі у вчорашній бійні в центрі Донецька. Про це на своїй сторінці в соцмережі 14 березня пише міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

  За його словами, в ситуації зараз розбираються шість спеціальних слідчих груп МВС. До чотирьох заарештованих на ранок 14 березня додалося ще двоє. На цей момент затриманих шестеро.

  Крім того, завдяки активній роботі з журналістами , котрі надали матеріали слідчим, правоохоронними органами додатково встановлено близько 20 осіб - прямих ініціаторів бійки та виконавців "в перших рядах" .

  "Зараз оперативні групи працюють аби доставити підозрюваних в органи слідства. Встановлено особу вбивці , який завдав смертельні рани загиблому. Прямі свідчення очевидців . "Кат" ("Палач") – таке прізвисько у злочинця. Міліція вже розшукує його. Знайдемо!", - впевнений Аваков.

  Крім того, глава МВС висловив своє велике незадоволення рівнем роботи лінійних співробітників ППС МВС Донецька та закликав допомогти покращенню стану справ.

  " Таким є стан речей в Донецькій міліції - заміною керівного складу не обійтися. Потрібні більш глибокі дії. Хто готовий реально допомагати - по суті , а не за посади і владу , у кого душа болить за Донбас - включайтесь . І губернатор, і новопризначений керівник міліції налаштовані на якісно інший рівень роботи МВС в області", - підкреслив Арсен Аваков.

  Попередній матеріал
  Продавці преси вимагають усунути посередника-монополіста
  Наступний матеріал
  Десятки артилерійських тягачів з гарматами та боєприпасами їдуть з Росії до Криму (ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...