В Донецьку судять чоловіка за напад на шахрайську кредитну спілку [відео]

  У закритому режимі судять 31-річного Андрія Калугіна, котрий у березні захопив у заручниці працівницю кредитної спілки. Перше засідання вже завершилося, на нього не пустили навіть дружину та матір обвинувачуваного. Про такі заходи попросила постраждала. Співробітниця кредитного союзу заявила - не хоче, щоб присутні бачили її обличчя через поранення, які їй завдав нападник.

  Постраждала має намір вимагати до трьох тисяч гривень за лікування та 100 тисяч компенсації морального збитку. Обвинувачуваний попросив замінити адвоката, суд клопотання задовольнив. Нагадаємо, 12 березня Андрій Калугін захопив у заручниці співробітницю кредитноі спілки та вимагав отримання обіцяної позики у п`ятдесят тисяч гривень. Страховий внесок за неї чоловік сплатив ще у лютому. Гроші родині були потрібні на лікування сина. За захоплення заручниці Андрію Калугіну загрожує від семи до п`ятнадцяти років позбавлення волі.

  Тетяна Іванова, захисник обвинуваченого: "Мы будем избирать позицию защиты, переквалификацию статьи на хулиганство. Я не видела все материалы дела, они до сих пор не предоставлены в Ворошиловский суд, я видела только обвинительный акт. Из обвинительного акта я не вижу захвата заложника. Я вижу хулиганство с применением холодного оружия".

  Костянтин Караман, державний обвинувач: "На даний момент було зібрано достатньо доказів, які підтверджують вину обвинуваченого. Сьогодні розпочався судовий розгляд, під час якого обвинувачений заявив, що хоче замінити свого захисника. Клопотання було підтримано як прокуратурою, так і судом".

  Попередній матеріал
  Екс-кандидату від опозиції Корнацькому погрожують розправою [відео]
  Наступний матеріал
  Музейники оцифрували унікальні документи зі спадку Тараса Шевченка [відео]
  Теги: