Екс-кандидату від опозиції Корнацькому погрожують розправою [відео]

  Про погрози фізичною розправою заявляє колишній кандидат в народні депутати від опозиції - Аркадій Корнацький. Він прийшов до парламенту, аби разом з іншими опозиціонерами заявити про тиск.

  За словами Корнацького, у такий спосіб його примушують не балотуватися на повторних виборах в окрузі у Первомайську. Відповідальність за погрози екс-кандидат поклав на миколаївського губернатора Миколу Круглова. Тим часом, опозиціонери продемонстрували журналістам зброю, яку вилучили напередодні у нападників на агрофірму Корнацького. Разом із заявою про необхідність долучення її до справи, депутат від "Батьківщини" Андрій Парубій передав її до МВС.

  Аркадій Корнацький, екс-кандидат в народні депутати на окрузі №132: "Я отримую останнім часом повідомлення, що у тому разі, якщо я буду зареєстрований на повторних виборах до Верховної Ради - на мене буде вчинено замах. І я тут хочу офіційно заявити, що у разі, якщо це станеться, то усю відповідальність за це повинен буде нести голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов, який керує на місцевому рівні усіма цими репресіями". 

  Андрій Парубій, народний депутат, ВО "Батьківщина": "Я зараз маю вже заяву. І, власне, з цією заявою ми будемо направлятись до міністра, щоб все це було офіційно. І, власне, в цій заяві ми зазначаємо, що "Прошу долучити одиницю вогнепальної зброї, яка застосовувалась нападниками та була полишена ними на місці конфлікту, до кримінальної справи у якості речового доказу. Також прошу встановити власника зброї та зняти її з реєстрації"".  

  Попередній матеріал
  На Київщині готуються до етно-фестивалю "Трипільське коло" [відео]
  Наступний матеріал
  В Донецьку судять чоловіка за напад на шахрайську кредитну спілку [відео]
  Теги: