На Київщині готуються до етно-фестивалю "Трипільське коло" [відео]

  Територія, вільна від алкоголю, тютюну, наркотиків та агресії - за тиждень стартує 6-й Міжнародний етно-фестиваль "Трипільське коло".
  На дніпровських пагорбах міста Ржищів, що під Києвом, від поганих звичок та недоброї енергетики зцілюватимуть музикою, танцями і творчими майстернями. Загалом - майже три тисячі учасників, серед них музиканти з восьми країн. За фестивальним життям можна буде спостерігати наживо, в інтернеті, а при вході на фестиваль вимірюватимуть ауру відвідувачів. Всього працюватиме більше тридцяти творчих майданчиків - це і традиційне випалюваня кераміки в трипільських печах, і салон краси, і куточок побачень.

  Олесь Журавель, директор Міжнародного еко-культурного фестивалю "Трипільське коло": "Є територія краси, на якій перше дівчата наводять красоту, от, а потім вже є безпосередньо територія кохання, де вони знайомляться, і є чайна, де пють чай. Як знаєте, в деяких закладах вводять фейс-контроль, у нас це контроль на позитивний стан, на стан позитивних думок. Тому фотографування аури, яке буде, люди зможуть зразу оцінити стан їхнього біополя - на вході і на виході".

  Попередній матеріал
  Оробець: влада тисне на родини опозиціонерів [відео]
  Наступний матеріал
  Екс-кандидату від опозиції Корнацькому погрожують розправою [відео]
  Теги: