Оробець: влада тисне на родини опозиціонерів [відео]

  Про тиск на членів її родини заявляє опозиційна депутатка Леся Оробець. Каже - чоловік через це мусив виїхати за кордон.

  За її словами, таке рішення родина ухвалила минулого тижня - після програшу апеляції у кримінальних справах, порушених проти компанії "Фенікс Капітал", якою керує її чоловік. Податківці закидали підробку статутних документів.

  Леся Оробець, народний депутат, ВО "Батьківщина": "Переді мною стоїть дуже складне завдання. Я сьогодні маю прийти додому і знайти слова, і розсказати своїм дітям, що свого тата вони не побачать найближчі декілька років, тому що він був змушений покинути країну, тому що проти нього відкрита кримінальна справа, тому що мені поступають дзвінки з прихованих номерів про те, що моя політична позиція їм вельми потрібна".

  Олександр Єфремов, лідер фракції Партії регіонів: "Народный депутат, который по закону не должен заниматься бизнесом - выходит на трибуну и рассказывает, как тот бизнес, который у меня был, я передал родственникам. А теперь в этом бизнесе какая-то проблема. Караул! Спасите мой бизнес! Это другая система координат, которую я не обсуждаю".   

  Попередній матеріал
  МОЗ заперечує погіршення стану здоров`я Тимошенко
  Наступний матеріал
  На Київщині готуються до етно-фестивалю "Трипільське коло" [відео]
  Теги: