МОЗ заперечує погіршення стану здоров`я Тимошенко

  Юлія Тимошенко в змозі самостійно себе обслуговувати - повідомив головний нейрохірург МОЗу Євген Педаченко, відповідаючи на запитання, чи дійсно ув`язнена не може пересуватися без сторонньої допомоги.
  Водночас, головний терапевт Міністерства охорони здоров`я Василь Нетяженко заявив: екс-прем`єр відмовилася від огляду українськими медиками із міжнародної комісії. Мовляв, таку пропозицію їй передавали через лікаря Центральної залізничної лікарні.

  А от рекомендацій від медиків із берлінської клініки "Шаріте" вітчизняні фахівці, за словами головного терапевта, не отримували. Проте дізналися, що закордонні лікарі просять обмежити кількість українських представників у міжнародній медкомісії до одного-двох, додав Василь Нетяженко.

  Про погіршення стану здоров`я екс-прем`єрки заявляли її захисники. За їхніми словами, Тимошенко відчуває гострий біль у спині й не може самостійно пересуватися. Сергій Власенко наголошував: вітчизняні фахівці діагностувати проблему не в змозі, тому соратники Тимошенко терміново кликали на допомогу німецьких лікарів. Їхній візит до ув`язненої був запланований на сьогодні, проте - з технічних причин - фахівці його відтермінували.
  Попередній матеріал
  Справу "ніжинських робінгудів" переглянуть
  Наступний матеріал
  Оробець: влада тисне на родини опозиціонерів [відео]
  Теги: