В "Артеку" талановитим дітям-сиротам надали шанс отримати вищу освіту [відео]

  Сертифікати на навчання у Вишах, матеріальну допомогу, подарунки та цінні призи отримали тридцять талановитих дітей-сиріт. Це підсумок Всеукраїнського благодійного фестивалю «Щасливі долоні». Нагородження переможців відбулося у Міжнародному дитячому центрі "Артек".

  600 претендентів і лише 18 сертифікатів на навчання у Вишах України. У прізвища переможців із завмиранням серця прислуховуються усі присутні.

  Олеся Гавула одна з переможців фестивалю. Тримаючи омріяний сертифікат, дівчина зізнається, нарешті здійсниться іі заповітна мрія. Кар’єра адвоката за крок від реальності.

  Олеся Гавула, переможниця конкурсу: "Я уявляю себе звичайно хорошим адвокатом. Буду обирати собы справи, не захищати злочинців, а захищати людей, які потребують цього".

  Про майбутні професії розповідають і решта переможців. 

  Микола Бородин, переможець конкурсу: "Для начала я хочу стать машинистом, а потом начальником железнодорожного отдела, если у меня все получится".

  Дар’я Анцибор, переможниця конкурсу: "Хочу стать учителем. Для начала поступлю в педучилище, а потом в университет. Для меня этот сертификат значит очень много, поскольку не всегда есть возможность заплатить за образование".

  Благодійний фестиваль «щасливі долоні » проводять уже п’ятий рік поспіль. Але вперше, зазначають організатори, діти-сироти отримали таку кількість сертифікатів на навчання. 

  Олена Піддубна, генеральний директор МДЦ «Артек»: "Этот фестиваль поддержали в этом году меценаты, которые подарили 18 сертификатов на обучение в украинских ВУЗах. В этом году это самое большое количество за 5 лет - было 12, 5, 11, но в этом году 18, и 3 человека будут отдыхать за рубежом".

  «Щасливі долоні» відтепер отримали постійну прописку в Артеку. А з наступного року ще й статус змінять. Із всеукраїнського благодійний фестиваль перетвориться на міжнародний.

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков. Крим, Ялта. 5 канал.

  Попередній матеріал
  КСУ дозволив депутатам та суддям займатися некомерційною діяльністю в робочий час
  Наступний матеріал
  Третя річниця вибуху газу у Дніпропетровську
  Теги: