Третя річниця вибуху газу у Дніпропетровську

  Завтра у Дніпропетровську - сумна дата. Три роки тому на вулиці Мандриківській вибухнув житловий будинок.

  Родичі загиблих заявляють, що не довіряють судам Дніпропетровська і просять розглядати справу винних у трагедії - у будь-якому іншому місті. Нагадаю, трьом керівникам "Дніпрогазу" загрожувало за службову недбалість від двох до п`яти років позбавлення волі. Але поки тривав судовий процес, набув чинності Закон про амністію і підсудних звільнили. Жовтневий районний суд Дніпропетровська залишив без розгляду позови потерпілих на відшкодування моральних та матеріальних збитків. 7 жовтня Верховний суд задовольнив касаційну скаргу потерпілих та скасував амністію, застосовану до керівників "Дніпрогазу".
  Ольга Іщенко, потерпіла: "Мы не доверяем нашему суду, никому из нашего города. Никто из адвокатов не собирался с нами работать. Они нам просто отвечали - нам здесь жить  и работать. Они все находятся под давлением местной власти". 
  Ніна Карпачова, уповноважений з прав людини: "Ми будемо добиватися, щоб українське правосуддя винесло справедливий вирок , назвало причини. Якщо справа знову піде по наїждженій колії, ми будемо йти до Європейського суду з прав людини".

  Три роки тому від вибуху газу загинули 23 людини. Серед них - восьмеро дітей. 160 сімей тоді залишилися без житла.

  Попередній матеріал
  В "Артеку" талановитим дітям-сиротам надали шанс отримати вищу освіту [відео]
  Наступний матеріал
  У Мексиці відкрився Музей пам`яті і толерантності
  Теги: