foto

Усі гральні клуби, лотереї та гральні заклади із 20 грудня мають бути зачинені – Аваков

Читайте по-русски
Це питання буде регулюватися спеціальним законом, який розглядається та буде прийнятий Верховною Радою

Кабінет Міністрів України прийняв Постанову, відповідно до якої скасував деякі положення наказу Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Мінфіну про заборону грального бізнесу в Україні. Від сьогодні всі гральні заклади припиняють функціонування. На цьому 20 грудня наголосив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє "5 канал".

"Постанова Кабінету Міністрів уже опублікована і набула чинності. Вона полягає в наступному: скасувати наказ Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2012 року в частині діяльності розповсюджувачів лотерей. Національній поліції та фіскальній службі забезпечити вжиття відповідних заходів", сказав Аваков.

Міністр наголосив, що це питання буде регулюватися спеціальним законом, який наразі розглядається та буде прийнятий Верховною Радою.

"Постанова Кабміну нам диктує, що всі гральні клуби, лотереї та гральні заклади повинні бути зачиненими. Вимагаю від Нацполіції до 16:00 20 грудня, відповідно до постанови КМУ, припинити функціонування гральних закладів", додав він.

Начальник управління Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Володимир Околіт зазначив, що лише за минулу ніч поліція припинила діяльність 152 об'єктів грального бізнесу, які вважалися незаконними. Приблизна загальна вартість вилученого грального обладнання 46 млн гривень.

"Сьогодні вночі спеціалісти ДСР відпрацювали ті гральні заклади, які вважалися незаконними. Після рішення Кабінету Міністрів будуть скасовані електронні системи всі державні лотереї позбавляються можливості використовувати свої електронні системи. У зв'язку з цим необхідно створити постійно діючі мобільні групи слідчих підрозділів та ДСР на місцях. Вони повинні протидіяти, виявляти та документувати незаконний гральний бізнес", зазначив Околіт.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук ініціював законопроєкт № 2285, який пропонує встановити спеціальні зони для розміщення казино та залів гральних автоматів.

Попередній матеріал
Проголосував сам – "допоміг" другу: як працює винахід для "кнопкодавства" від ОПЗЖ – відео
Наступний матеріал
"Буду верещати, чіплятися за все": Кузьменко та її адвокат відмовляються покидати залу суду – включення
Loading...