Вантажні вагони
Вантажні вагони Depositphotos

Уряд заборонив ввозити в Україну російські залізничні вагони

Читайте по-русски
З листопада минулого року в Україні було придбано 608 вагонів, власниками яких є підприємства-резиденти РФ

Уряд схвалив проєкт постанови КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. №1147", яким встановлюється заборона на ввезення на митну територію України залізничних вагонів, попередніми власниками яких були підприємства-резиденти Російської Федерації, або вони були приписані до залізничної адміністрації РФ. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Він зазначив, що постановою КМУ від 30 грудня 2015 року №1147 вже запроваджено заборону на ввезення на митну територію України залізничних вагонів, що були в користуванні та ввозяться в митному режимі імпорту, що походять з Російської Федерації.

"Проте в той же час з листопада минулого року юридичними особами-резидентами України було придбано 1165 вагонів, країною походження яких не була Російська Федерація. З них попереднім власником 608 вагонів були підприємства-резиденти Російської Федерації, а 15 вагонів були у власності підприємств-резидентів Російської Федерації з 2014 року. Щоб такі рухомі склади теж підпадали під дію заборони, ми внесли відповідні зміни в постанову, які сьогодні і підтримав Уряд", – сказав Криклій.

Відповідно до нових змін у постанову, передбачається встановлення заборони на ввезення на митну територію України залізничних вагонів імпорту, що були у користуванні та ввозяться в митному режимі імпорту, серед залізничних адміністрацій приписки яких з 20 лютого 2014 року є або була залізнична адміністрація Російської Федерації.

Нагадаємо, уряд збільшив показник захворюваності на COVID-19 для країн "червоної зони".

Попередній матеріал
Кабмін змінив критерії щодо країн "червоної зони" – подробиці
Наступний матеріал
Степанов анонсував підвищення зарплат для медиків
Loading...

Аеропорт "Київ" повідомив про відновлення міжнародних рейсів

Пасажирські потяги в Україні запустять уже цього тижня – Криклій розповів подробиці

Мінінфраструктури планує відновити авіаперевезення з 15 червня

В Україні 25 травня відкриють метро – рішення Кабміну

Криклій відповів, чи можна відкривати метро в Києві з 25 травня

Таксистам дозволили їздити смугами для громадського транспорту