Утеплення будинків
Утеплення будинків http://www.sq.com.ua

Уряд виділить 300 млн грн на "теплі" кредити: чого чекати українцям

  Більше частину грошей спрямують на утеплення будинків простим українцям

  Кабмін виділив 300 мільйонів гривень на реалізацію програми "теплих" кредитів. Таке рішення ухвалили на засіданні уряду в середу, 12 липня, передає УНІАН.

  Як наголосив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні, за три роки Україна має перетворитися на енергонезалежну державу.

  "Виділяємо додатково 300 мільйонів гривень на "теплі" кредити. Завдання – до 2020 року стати енергонезалежною державою і ефективно економити ресурси", – зауважив Гройсман.

  Як стало відомо, з виділених коштів 260 мільйонів виділять фізичним особам на утеплення будинків, ще майже 10 мільйонів гривень – на заміну котлів, близько 30 мільйонів – на енергоефективні заходи для організацій співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і житлово-будівельних кооперативів. Принаймні, на це сподіваються у Державному агентстві з питань енергоефективності та енергозбереження.

  Також у відомстві наголошують, що завдяки такому рішенню урядовців щонайменше 65 тисяч сімей зможуть скористатися програмою безповоротної фінансової допомоги на утеплення житла та заміну газових котлів.

  Довідка: "Теплі" кредити надають на підвищення енергоефективності житлового фонду. 

  Попередній матеріал
  Ініціатива РФ щодо "спрощення набуття громадянства Росії" – в Україні відповіли
  Наступний матеріал
  Мінфін докапіталізував "Приватбанк" на понад 22 млрд гривень
  Loading...