Уряд спростив оформлення українських віз
Уряд спростив оформлення українських віз Facebook

Уряд спростив оформлення українських віз іноземцям

  Тепер консульський збір становитиме $65 замість нинішніх $85 за одноразову, $130 за дворазову і $180 за багаторазову візу

  У середу, 1 березня, Кабінет міністрів України затвердив новий порядок оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через територію країни. Про це повідомив голова департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі Іван Ліптуга на сторінці у Facebook.

  "Тепер консульський збір становитиме $65 замість нинішніх $85 за одноразову, $130 за дворазову і $180 за багаторазову візу", – написав Ліптуга.

  За його словами, новий порядок оформлення українських віз також передбачає низку спрощень для громадян, які раніше отримували візи країн Шенгенської зони, США, Канади, Японії, Австралії.

  "Більше не потрібно буде оформляти запрошення в ВВІРах, а можна буде це зробити на бланку організації, або будь-яка фізособа зможе оформити його у нотаріуса", – зауважив він.

  Крім того, заявники на отримання віз зможуть подавати й отримувати документи дистанційно – поштою. Незабаром планується ввести можливість відправляти й отримувати документи в електронному форматі, зі штрих-кодом.

  Нагадаємо, Європарламент призначив дату розгляду безвізу для українців.

  Попередній матеріал
  "Події в Україні стосуються всіх нас у Європі": Німеччина й надалі допомагатиме українській державі
  Наступний матеріал
  Прокуратура та СБУ проводять одночасно 15 обшуків в офісах "Укрзалізниці"
  Loading...

  Європарламент вимагає тимчасово призупинити безвіз зі США

  Порошенко: Україна чекає від Європарламенту "зеленого світла" для безвізу

  Євродепутат: Міжінституційні домовленості щодо безвізу для України проголосують в ЄП у березні