5 канал

Уряд провів "соціальне засідання": які норми покращаться вже незабаром

Серед тем для обговорення урядовців сьогодні – виплати ветеранам, покарання неплатникам аліментів, "теплі кредити", монетизація пільг на проїзд та допомога людям з інвалідністю

У середу, 14 березня, відбулось чергове засідання Кабінету міністрів України, на якому соціальна тема була переважаючою. Так, багато говорили представники уряду про потреби людей з інвалідністю, передає кореспондент "5 каналу" з місця подій.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, зокрема, розповідав про те, які кошти держава виділятиме на підтримку людей з інвалідністю. Крім того, згадувалося і про необхідність створення в Україні відповідної транспортної інфраструктури для людей з інвалідністю.

"Сьогодні ми приймемо рішення про закупівлю спеціальних автобусів, передамо їх на місцевий рівень громадам, які створюють такі служби, щоб ці служби працювали, відповідно, і постійно розвивалися", – підкреслив прем'єр.

Крім того, змінюється підхід щодо виділення коштів на потреби людей з інвалідністю. Про це сьогодні говорив міністр соціальної політики Андрій Рева. Так, якщо раніше кошти надходили безпосередньо на підприємства, що виробляють продукцію, то зараз їх виділятимуть на конкретні потреби людей. Це створить своєрідну конкуренцію між підприємствами.

"Незважаючи на те, що майже весь обсяг продукції закуповується за бюджетні кошти, досвід зарубіжних країн свідчить, що покращення якості послуг лежить у класичній конкуренції. Людина має обирати виріб кращої якості. Кращі фінансові показники матимуть ті підприємства, які краще задовольняють потреби людей", – підкреслив міністр.

Говорили урядовці і про покарання неплатникам аліментів. Про перші результати відповідного закону звітував міністр юстиції Павло Петренко. Крім того, обіцяли в Кабміні також виділити 400 мільйонів гривень на "теплі кредити". Детальніше – дивіться у включенні:

Попередній матеріал
Інвестори, миротворці й "Північний потік-2": про що говорили Порошенко та президент Австрії
Наступний матеріал
14 березня в Україні відзначають День добровольця
Loading...