Інвестори, миротворці й "Північний потік-2": про що говорили Порошенко та президент Австрії

Бізнес-клімат в Україні сприятливий для заходу на ринок австрійських інвесторів, зазначили глави держав

У середу, 14 березня, Президент України Петро Порошенко зустрівся із Федеральним Президентом Австрії Александером Ван дер Белленом. Говорилося здебільшого про два напрямки співпраці: економічну та політичну. 

Як відомо, саме Австрія після здобуття Україною незалежності розбудовувала в нашій країні банківську сферу. Нині ж Президенти заявили, що бізнес-клімат в Україні сприятливий для заходу на ринок австрійських інвесторів.

У присутності Петра Порошенка та Александера Ван дер Беллена було підписано Угоду про співробітництво у галузях освіти, науки та культури між Кабміном та австрійським урядом.

Щодо політичної складової, то Відень укотре засвідчив незмінність позиції та підтримку України у війні з російською агресією. Говорилося і про запровадження миротворчої місії на сході. Австрійський президент запевнив: нині Відень активно вивчає питання участі у місії "блакитних шоломів" на українському Донбасі.

Український Президент своєю чергою закликав Європу переглянути ставлення до "газпромівського" проекту "Північний потік-2". Нагадаємо, Росія планує збудувати газогін в обхід України. Територіально це стосується й Австрії, яка має дати дозвіл на спорудження об'єкту.

Що говорив Президент України та як відповіла на його заклик Австрія - дивіться у включенні: 

Попередній матеріал
Кабмін затвердив створення Єдиного реєстру отримувачів субсидій
Наступний матеріал
Уряд провів "соціальне засідання": які норми покращаться вже незабаром