Укроборонпром 5.ua

"Укроборонпром" ініціює міжнародний діалог для створення "фундаментально нової оборонної системи"

Україна закликає ініціювати політичний діалог щодо зміни світової оборонної системи

"Укроборонпром" ініціює широкий міжнародний діалог щодо перегляду принципів організації світової оборонної системи. Про це повідомляє прес-служба концерну.

"Держконцерн "Укроборонпром" заявляє про доцільність почати широкий міжнародний політичний діалог щодо перегляду принципів організації світової оборонної системи на основі новітніх засобів стримування", - йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, гендиректор "Укроборонпрому" Роман Романов під час саміту оборонних відомств Європи "European Defence Procurement 2017", що тривав 15-17 лютого в Амстердамі (Нідерланди), поділився з учасниками форуму українським досвідом участі у розгорнутій в окупованому Криму і на Донбасі гібридній війні. Зокрема, він підкреслив, що Україна "буде продовжувати концентрувати всі зусилля на забезпеченні своєї обороноздатності".

Романов зауважив, що однією з обов'язкових умов для вирішення сучасного військового конфлікту, розгорнутого на території України, є паритет військових потенціалів.

Особливу увагу гендиректор концерну звернув на масштабні людські втрати, зокрема і серед мирного населення, які несе Україна в цій гібридній війні. "Уникнути цього можна лише за фундаментально нової оборонної системи. Ми закликаємо ініціювати політичний діалог щодо зміни світової оборонної системи", - підкреслив він.

"Ми бачимо необхідність сформулювати завдання для світових оборонних корпорацій щодо розробки нових нелетальних і неруйнівних засобів стримування і блокування військово-налаштованих угруповань і людей, які здійснюють неправомірні дії", - уточнив Романов.

Наразі Україна та її оборонна промисловість готова брати участь у подібному світовому дослідницькому проекті. "Щорічно в країні отримують вищу технічну освіту 130 тис. молодих людей. Це величезний науковий потенціал, здатний вирішувати завдання будь-якої складності", - підкреслили у прес-службі концерну. 

Нагадаємо, торік "Укроборонпром" увійшов до TOП-100 світових виробників зброї. Це стало можливим завдяки нарощуванню виробництва сучасної військової техніки для зміцнення обороноздатності України.

Дивіться також фотогалерею: 

Україна на престижній виставці AeroIndia-2017: чим хизується країна – фоторепортаж

Україна на AeroIndia-2017
/
Україна на AeroIndia-2017
Україна на AeroIndia-2017
/
Україна на AeroIndia-2017
Україна на AeroIndia-2017
/
Україна на AeroIndia-2017
Україна на AeroIndia-2017
/
Україна на AeroIndia-2017
Україна на AeroIndia-2017
/
Україна на AeroIndia-2017

Попередній матеріал
Масштабне ДТП у Києві: не розминулися п’ять авто, є постраждалий
Наступний матеріал
CБУ затримала бойовика при спробі повернення до терористів "ЛНР"
Loading...

"Антонов" готується представити в Індії проекти нових Ан-132 та Ан-178

Романов розповів про найбільшу гордість "Укроборонпрому" - інтерв'ю

В "Укроборонпромі" показали "нашу відповідь" гібридній війні – інфографіка

AeroIndia-2017: Україна презентує більше 20 видів авіатехніки на престижній виставці в Індії

Потужний ролик про українську міць: у мережі з'явилось відео, що демонструє здобутки "Укроборонпрому"

"Укроборонпром" провів випробування вогневого "Мисливця" з німецьким двигуном