Українці знову вирушають на відпочинок до Єгипту [репортаж, відео]

  Безстрашні українці знову летять до Єгипту. Після двадцятиденної перерви компанія Міжнародні авіалінії України відновила рейси до курортних міст Червоного моря. Перший чартер уже вирушив з Борисполя до Хургади цього ранку.

  Інна Неродик, 5 канал: "Рівно два тижні тому до аеропорту "Бориспіль" прибув останній літак з евакуйованими з Єгипту українцями. Сьогодні до Хургади відправляється нова порція туристів".

  Любителів спекотного і відносно недорогого відпочинку на Червоному морі - армія і танки в курортних містах не лякають.

  Тільки-но туристичні оператори поновили продаж путівок до Єгипту, сміливці одразу почали розмітати квитки. Відпочивальників назбиралося аж 186 - кажуть, вже на валізах засиділися.

  Забачивши ажіотаж, туристичні фірми відреагувати на цінову політику революційної екзотики не забарилися. І ціни трохи поповзли вгору. Водночас безпеки туристам ніхто не обіцяє. А представники туроператорів, які відправляють людей до Хургади, відкрито коментувати щось не поспішають.

  Наступна порція відпочивальників до гарячого Єгипту вирушить вже у неділю. Цього разу українські туристи полетять до іншого курортного міста - Шарм-аль-Шейха.

  Інна Неродик, Олексій Іванченков, 5 канал.


  Попередній матеріал
  Лівія: влада й опозиція можуть домовитися [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Вночі з Лівії до Борисполя прибув другий рейс з евакуйованими
  Теги:
  Loading...