Вночі з Лівії до Борисполя прибув другий рейс з евакуйованими

  А цієї ночі з Лівії до Борисполя другий рейс привіз в Україну 50 співвітчизників та 44 іноземця, з них - 19 росіян. Прибув лайнер із запізненням, бо дозаправлявся в Римі.

  Майже за годину до прильоту літака з Лівії  в холі аеропорту - зо два десятка працівників МНС. Уразі - потреби нададуть допомогу евакуйованим. Кілька днів тому емнсники зустрічали українців з теплими ковдрами. Нині - з порожніми руками. 

  А родичі евакуйованих українців до аеропорту з квітами приїхали. Вадим чекає на маму. В Лівії жінка працювала 11 років. Востаннє хлопець говорив з нею по  телефону, коли та їхала до аеропорту в місті  Тріполі.

  Окрім родичів  -  на літак з Тріполі чекають представники  різних посольств. Адже на борту боінга окрім півсотні українців  ще  й 44 іноземця.

  Гульнара працює у киргизському  посольстві. Чекає на "своїх".

  Мав прибути близько першої ночі. Та  через дозаправку у Римі літак затримався. Евакуйовані діляться враженнями. Переповідають, що бачили. Кажуть, ситуація у різних регіонах Лівії нині різна.

  Наталя - українка. Із Запоріжжя. У Тріполі  5 років працювала терапевтом. Останні події  у Лівії змусили жінку повернутися на Україну. Назавжди.

  На пасажирів українського рейсу з Лівії чекають 4 автобуси. Кого додому повезуть, кого до готелю. А МЗС -  продовжує складати списки охочих повернутися з Лівії на Україну. Сьогодні до Борисполя має прибути ще один літак з Тріполі. Розрахований на 225 пасажирів.

  Анна Мірошничекно, Дмитро Демішев, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  Українці знову вирушають на відпочинок до Єгипту [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Ще на годину відтерміноване відправлення українського літака з Лівії
  Теги: