Прапор України
Прапор України kpi.ua

Українці відповіли Путіну на тезу про "один народ" – результати соцопитування

  Читайте по-русски
  Зокремаю, серед мешканців Західного регіону понад 70% незгоді з такою заявою керманича Кремля

  55% громадян України не погоджуються із заявою президента Росії Володимира Путіна, що "росіяни та українці – один народ, який належить до одного історичного і духовного простору". Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг".

  "Більшість опитаних – 55% – не погодилися із нещодавньою заявою президента Росії Путіна, що "росіяни та українці – один народ, який належить до одного історичного і духовного простору", 41% – з цим згодні", – мовиться в дослідженні.

  Дані опитування показали, що на сході, а також серед прихожан РПЦвУ з думкою про те, що росіяни та українці – один народ, погоджуються більш ніж 60%. Серед мешканців Західного регіону, навпаки, понад 70% незгоді з цим. Більше ніж 80% виборців ОПЗЖ, партій Євгена Мураєва і Анатолія Шарія погоджуються з тезою про "один народ".

  Опитування проводилося на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження не більше від двох відсотків.

  Як повідомляв 5.UA, 12 липня 2021 року на сайті Кремля опублікували статтю президента Росії, яка починається з твердження Путіна, що "росіяни й українці – один народ". Російський лідер викладає традиційну російську і радянську історичну концепцію, згідно з якою "росіяни, українці і білоруси ... від Ладоги, Новгорода, Пскова в Київ і Чернігів – були об'єднані однією мовою".

  Президент України Володимир Зеленський заявив, що в нього не було достатньо часу, щоб прочитати статтю Путіна, але зазначив, що вона була опублікована і українською мовою.

  Попередній матеріал
  Українська спортсменка Вікторія Ус посіла восьме місце у веслувальному слаломі на Олімпійських іграх
  Наступний матеріал
  Нардепи від "ЄС" закликали владу забезпечити своєчасну виплату зарплат медпрацівникам
  Loading...