5.ua

Українці передали у посольство США прохання допомогти Україні зберегти територіальну цілісність

  Із прапором завдовжки тридцять п'ять метрів, муляжем ядерної зброї, плакатами та петицією до посольства Сполучених Штатів в Україні прийшли близько сорока активістів.

  Представники кримських татар, молодіжних, громадських і дитячих організацій написали петицію з проханням допомогти Україні зберегти територіальну цілісність усіма можливими засобами. Активісти наголошували на необхідності негайно вжити санкцій щодо сусіда-агресора. Під зверненням свій підпис поставили більше десяти тисяч людей та п'ятдесяти організацій. До мирних демонстрантів вийшли представники Посольства та забрали лист-звернення, муляж ядерної зброї залишився надворі.

  Представниця посольства: "Я заберу це звернення і проконтролюю, аби воно потрапило до відповідних людей".

  Павло Гройсберг, комітет "Молодь України": "Ми сподіваємося на реальні дії, я повторюю це сприяння українській армії, але не військові, а матеріально-технічно, це політичні санкції".

  Людмила Бакал, активістка: "Сполучені штати, як сама сильна, мілітаризована звичайно держава більше всього несуть відповідальність за збереження територіальної цілісності".

  Людмила Рудкевич, активістка: "Якісь більш рішучі дії, мирні, але такі, щоб вони були відчутні для нашої країни. Щоб не було таких ганебних речей, як відбуваються зараз в Криму, в тому числі, щоб це не було на території всієї України, адже це фактично можна сприйняти, як загрозу для всього світу".

  Попередній матеріал
  У Миколаєві знайшли тіло вбитого військовослужбовця
  Наступний матеріал
  Бурові ”Чорноморнафтогазу” у Криму захопили озброєні особи
  Теги:
  Loading...