Фото vkurse.ua

Бурові ”Чорноморнафтогазу” у Криму захопили озброєні особи

  Бурові великого українського видобувача газу компанії ”Чорноморнафтогаз” у Криму захопили люди, озброєні автоматами Калашникова.

  Про це Юрій Продан заявив у Брюсселі, додавши, що Крим залишатиметься в єдиному енергокомплексі України, незважаючи на спроби Росії анексувати півострів, повідомляє УНІАН.

  ”З ”Чорноморнафтогазом” відбулося те саме, що з українськими військовими частинами у Криму. Бурові установки узяли під охорону ”зелені чоловічки” з автоматами Калашникова”, - сказав Продан, який прибув до Брюсселя на переговори з комісаром ЄС з питань енергетики Гюнтером Еттінгером.

  ”Одномоментно розірвати зв`язки Криму з материковою Україною неможливо. Крим сьогодні 90 відсотків своєї електроенергії одержує з материкової України, і у півострова виникають дуже серйозні енергетичні проблеми в зимовий період. Щоб Крим був автономно забезпечений енергоносіями, потрібно десь три-п`ять років і п`ять мільярдів доларів вкладень”, - сказав Продан.

  Раніше міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Продан повідомив, що Україна має намір подати позов до міжнародних судів у зв`язку із захопленням великого видобувача газу - компанії "Чорноморнафтогаз", контроль над якою встановила самопроголошена влада Криму.

  "Що стосується "Чорноморнафтогазу", то компанія "Нафтогаз України" туди вклала десь 12 мільярдів гривень інвестицій. Звичайно, якщо щось відбудеться, ми будемо, природно, судитися у міжнародних судах, тому що це наша власність, вкладені гроші, кредити тощо", - сказав Продан.

  На даний час на балансі "Чорноморнафтогазу" перебуває 17 родовищ, з яких 11 газових, 4 газоконденсатних і 2 нафтових. Сумарні запаси усіх родовищ на сьогодні становлять: природному газу – 58,56 млрд куб. м, газовому конденсату – 1231 тис. тонн, нафти – 2530 тис. тонн.

  Попередній матеріал
  Українці передали у посольство США прохання допомогти Україні зберегти територіальну цілісність
  Наступний матеріал
  У Івано-Франківську школярі посилено вивчають основи цивільного захисту
  Теги:
  Loading...