5.ua

У Івано-Франківську школярі посилено вивчають основи цивільного захисту

  Як правильно одягнути протигаза, не загубитися під час евакуації та надати першу медичну допомогу. Основам цивільного захисту почали посилено навчати школярів у Івано-Франківську.

  За навчальним планом, затвердженим Міністерством освіти і науки, таких уроків у школярів лише два на місяць. Утім франківські педагоги вирішили - кількість навчальних годин потрібно збільшити. Зробили це за допомогою додаткових і позакласних занять. Навчають учнів не лише елементарним правилам поведінки у екстремальних ситуаціях, а й - як правильно і швидко розібрати автомат Калашникова.

  Іван Стецький, вчитель предмету "Захист Вітчизни": "Ми маємо навчити дітей найпростіших речей користування засобів органів дихання і шкіри, використовуючи наявну матеріальну базу, дати таке поняття, як вміння евакуації здійснити, на випадок скажемо так і пожеж... у нашому навчальному закладі".

  Сергій Соболь, десятикласник: "Ми готуємося для того, щоб захистити нашу країну, можливо, буде такий випадок, коли нам треба буде захистити наше місто, нашу країну. І тому на кожному уроці ми практично готуємося для того, щоби надати першу допомогу людині. Навчитися певною мірою навчитися захистити себе і навколишнє середовище".

  Олег Лукашевський, десятикласник: "На мою, думку ці уроки зараз дуже потрібні дл нас. Бо в наші часи може статися будь-що. це і пожежі, і надзвичайні ситуації, так само як і війна. Бо ситуація в країні дуже нестабільна, ми можемо очікувати будь-який розвиток подій. Саме тому ми маємо бути готові до всього".

  Попередній матеріал
  Бурові ”Чорноморнафтогазу” у Криму захопили озброєні особи
  Наступний матеріал
  Турчинов поставив ультиматум кримським сепаратистам
  Теги:
  Loading...