5.ua

Турчинов поставив ультиматум кримським сепаратистам

  Виконувач обов'язків Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов дав самопроголошеній владі Криму три години часу для звільнення всіх заручників та припинення провокацій на території півострову.

  Про це повідомляє офіційний сайт глави держави.

  За словами О.Турчинова, сьогодні під час чергової провокації Збройних Сил Російської Федерації було захоплено в заручники командуючого ВМС України контрадмірала Сергія Гайдука.

  "Це не перший факт незаконного захоплення військових та цивільних громадян в Криму», - сказав він, додавши, що сьогодні робочій групі на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром Віталієм Яремою та в.о. Міністра оборони Ігорем Тенюхом, яка вилетіла до Криму «для розв'язання всіх проблемних питань, самопроголошена влада Автономії не дала посадити літак".

  "Російські військові цинічно відмовляються вести переговори щодо припинення провокацій та звільнення заручників, посилаючись на озброєні загони та рішення самопроголошеного уряду Криму", - сказав О. Турчинов.

  Крім того, керівник Парламенту повідомив, що російських військових та самопроголошений уряд Криму вже попередили: "Якщо до 21:00 не будуть припинені всі провокації проти українських військовослужбовців, а адмірал Гайдук та всі інші заручники, як військові, так і цивільні, не будуть звільнені, владою будуть вжиті адекватні заходи". "У тому числі технічного та технологічного характеру", - пояснив він.

  Попередній матеріал
  У Івано-Франківську школярі посилено вивчають основи цивільного захисту
  Наступний матеріал
  Українці бойкотують російські товари
  Теги:
  Loading...