Українські військові стали на захист журналісток "5 каналу" через "скандал" із благодійним календарем

Українські військові колаж 5.ua
Цькування за фото оголених жінок – чи не є це справжнім сексизмом?

6 грудня, у День Збройних сил України, "5 канал" розпочав благодійний проєкт для збору коштів на рації для наших військових. Наші працівниці (наголошуємо, винятково добровільно!) знялися у красивій фотосесії в стилі ню для календаря на 2023 рік.

Однак це викликало хвилю хейту з боку деяких "прогресивних" організацій, якої ми, чесно кажучи, не очікували.

"Ми, представниці і представники громадських, жіночих, правозахисних і медійних організацій, категорично засуджуємо такий спосіб збору грошей на потреби армії і вважаємо цю акцію сповненою дискримінаційних і сексистських наративів", – йдеться у заяві, опублікованій ГО "Жінки в медіа". Ініціативу "5 каналу" назвали "об'єктивізацією" жінок.

Та чи не є справжнім сексизмом така заява?

Чому жінок (хай навіть вони журналістки) засуджують за участь в еротичній фотосесії, а подібними фото чоловіків лише захоплюються? Чому жінку намагаються обмежити у праві розпоряджатися власним тілом?

Наше суспільство роками бореться з твердженням, що жертва сама провокує ґвалтівника короткою спідницею. А тепер організації, які мали б захищати права жінок, заявляють, що оголені ноги чи живіт журналісток провокують хтиві думки у чоловіків і роблять їх сексуальним об’єктом.

На захист "5 каналу" виступило багато громадських діячів, але, головне, нас підтримало багато військових, заради яких і був створений цей проєкт.

"Критики жіночої краси – ви поплічники середньовічної інквізиції. Вони так само боролись проти художників і скульпторів епохи Відродження. Бо вважали жіночу привабливість диявольським інструментом проти синів Адама.

Але потім були часи Ренесансу! Я вже не кажу про античний культ тіла! Бо жіноче тіло – це завжди красиво. У Рубенса або Боттічеллі ви на картинах бачили вульгарність? А Давид Мікеланджело взагалі без трусів стоїть. Стидоба! А картини Тиціана – суцільна еротика. Чи вважає їх людство вульгарними? Ні! Навіть церква не вважає. Чому вас бісять фото красивого жіночого тіла, які до речі, не такі і відверті, як картини Рубенса? Я прихильник правила – моє тіло – моє діло.

Календар прекрасний. Я б такий вдома повісив. Дівчатам вклоняюсь за сміливість. Все, що піднімає настрій хлопцям на нулі – це доречно! Будь-яка допомога фронту – важлива!" – заявив Михайло Шаманов.

"Натє" і заспокойтесь. Фото зроблено влітку. У цьому населеному пункті йшли запеклі бої. Голі, босі з автоматами на танки", – написав Данило Зубко.

 
 
 
 
 
 
 
Тим часом у нас триває аукціон, переможець якого отримає календар із підписами всіх учасниць. Зробити свою ставку можна в коментарях під цим постом в Telegram: https://t.me/kanal5_ua/3
 
 
Усі охочі зможуть придбати календар від "5 каналу" на 2023 рік трохи згодом. 

Задонатити на зв'язок для бійців ЗСУ можна одним зі способів:

 
 

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Попередній матеріал
Хліб під час війни: чи забезпечать столицю в разі повного блекауту – керівник "Київхлібу"
Наступний матеріал
Гарячий аукціон до Дня ЗСУ завершено: журналістки "5 каналу" знялися для благодійного календаря "без цензури"
Loading...