Українські туристи не зважають на повінь у Таїланді

  Повінь у Таїланді на українських туристів не впливає. Відпускники продовжують активно відлітати до Бангкока на відпочинок. Скасовують подорож через високу воду лише близько 10 відсотків туристів. Турфірми, тим часом, заохочують клієнтів спецпропозиціями.

  Засмаглі та відпочилі з весільної подорожі до Таїланду повернулися Роман та Ганна. Кажуть, самі високої води так і не побачили. А от туристична галузь країни рахує збитки, адже відпочивальників налякала повінь. 

  Роман Старостенко, повернувся з Таїланду: "Они сами говорят, что убытки несут и компании, и принимающие стороны. Ждут туристов, говорят ничего такого страшного нет, как показывают в новостях. Да, там наводнение, но такие наводнения у них каждый год, как у нас это грип, так у них наводнения".

  Підтоплений Бангкок бачив Ігор Стренок. Щоправда, лише з літака. У середмісті сухо, пам’ятки архітектури приймають туристів, каже чоловік. Єдине, що залишиться на згадку про стихію - ось ці світлини.

  Ігор Стренок, повернувся з Таїланду: "Места, где люди вот готовятся, они делают вот такие вот преграды перед своими магазинами. Мы, когда подлетали к Бангкоку - вылетали мы из Киева 13-го числа - видели воду вокруг только Бангкока, когда самолет садился, и все. Весь Бангкок сухой".

  Лише кожен десятий турист вімовляється або переносить подорож до Таїланду, розповідають у  турфірмі. Заспокоюють клієнтів он-лайн трансляцією з курортів. На моніторі - лише море та сонце. Залучають нових туристів знижками.

  Сергій Солнцев, директор туристичної фірми: "Ситуация двоякая, на самом деле. Проблема в том, что для отелей основных курортов ничего не произошло. Отели стоят перепоненными и, соответственно, не видят причин для пременения каких-либо акционных цен, выпуска спецпредложений. Но мы, как отправляющий оператор, совместно с авиакомпанией вводим ряд действующих акций. Мы сейчас уже снизили цены на все полеты в ноябре".

  Відкласти подорож до Таїланду рекомендує вітчизняне МЗС. Ситуацію там називають напруженою, вода з півночі продовжує прибувати. 

  Олександор Дикусаров, речник МЗС: "Очікується наближення до Бангкоку великої кількості води з півночі, приблизно 4 мільярди кубометрів. При цьому місцева влада має змогу відкачати приблизно 400 тисяч кубамотрів води на добу. Тому зберігається загроза підтоплення багатьох районів Банкоку".

  На застереження дипломатів туристи не зважають. Ті, хто відлітає до Таїланду, зізнаються: спочатку жахалися новинам про високу воду. Утім, кажуть, кілька дзвінків до країни страх розвіяли. Усюди заспокоювали - повінь на відпустку не вплине.

  Юлія Мурашева, летить до Таїланду: "Наводнение не затронуло аеропорт, трассы сухие. Затронуло северную часть и может затопить центр на 10-12 см. Мы этого не боимся. У нас на обратный вылет 2 дня в Бангкоке и говорят, что екскурсии будут проводить, все в обычном режиме".

  Ксенія Дворнікова, Юрій Усік, Олексій Іванченков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Кількість жертв землетрусу у Туреччині зросла до 534 осіб
  Наступний матеріал
  В "ПінчукАртЦентрі" відкрили одразу чотири виставки [відео]
  Теги: