Кількість жертв землетрусу у Туреччині зросла до 534 осіб

  До п’ятисот тридцяти чотирьох зросла кількість загиблих внаслідок землетрусу у Туреччині. Поранених - більше двох тисяч трьохсот осіб. Такі дані наводить МНС країни. Рятувальники продовжують роботи, хоча шанси знайти живих - дедалі менші. Чималою загрозою для тих, хто досі під завалами, є холод. Вже найближчими днями у постраждалих регіонах може випасти сніг.

  Потерпілі від землетрусу у Туреччині найбільше скаржаться на брак наметів і теплих речей. Температура повітря уночі знижується до плюс чотирьох. Дедалі більше людей - застуджуються. Понад двадцять країн уже надіслали допомогу у постраждалі регіони. Так, Україна відправила до Туреччини велетенські намети із автономною системою опалення і кондиціонування. А от повернутися до власних помешкань люди зможуть не скоро - заявили у міністерстві охорони довкілля.

  Ердоґан Байрактар, міністр охорони довкілля: "Ми проінспектували сім тисяч шісдесят дев’ять будівель, де жили близько двадцяти тисяч осіб. Понад п’ять тисяч із них - сильно поруйновані, жити в них зараз - неможливо. Але інші - у цілком пристойному для життя стані".

  З-під завалів продовжують діставати тіла загиблих, а також - дивом урятованих людей. У четвер вдалося витягти з-під завалів 19 річного юнака. Він пробув під уламками більше 90 годин. Два дні тому - дістали немовля віком два тижні. Виявилося, що дівчинка узагалі не постраждала. У четвер дитину та її матір навідала у лікарні міністр сім’ї та соціальної політики.  

  Семіха Карадуман, врятована: "Мені здавалося, що я перебувала під завалами дуже довго, бракувало повітря. Слава Богові, мене врятували. Сподіваюся, врятують і мого чоловіка, і усіх тих, хто досі під руїнами - адже рятувальники працюють дивовижно!"

  Живими з-під руїн фахівці змогли дістати майже двісті осіб. Точна кількість постраждалих - поки що невідома. Землетрус, що стався у суботу, вже визнали найгіршим подібним лихом у Туреччині за останнє десятиріччя.

  Нонна Стефанова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Федерера обрали депутатом швейцарського сенату
  Наступний матеріал
  Українські туристи не зважають на повінь у Таїланді
  Теги: