5 канал

Українські та європейські спецслужби викрили масштабну схему контрабанди цигарок до ЄС

Читайте по-русски
У результаті спецоперації економіка Великої Британії зберегла більш як 100 млн фунтів стерлінгів щороку

Масштабну схему виробництва та контрабанди в країни ЄС викрили українські правооохоронці спільно з британськими митниками та польськими спецслужбами. Про це повідомили під час спільної пресконференції за участі чільника СБУ, ГПУ, ДБР та заступника голови британської митниці. Більше знає кореспондентка "5 каналу" Леся Головата.

Громадяни України, Білорусі та Польщі налагодили в різних областях країни виготовлення контрафактних цигарок. Для цього обладнали спеціальні приміщення, а також мали власні типографії, де друкували марки цигарок. Далі контрабандою переправляли продукцію до країн Європи.

У різних областях України СБУ провела обшуки. На Київщині виготовлялися, на Одещині пакувалися, а згодом через Закарпаття тютюнові вироби переправлялися до ЄС. ДБР відкрило кримінальне провадження. Затримали чотирьох осіб, що були залучені безпосередньо до виготовлення.

Проте досі шукають митників і фіскалів, які допомагали цій схемі працювати.

Розлогіше про ситуацію – дивіться у прямій мові чільників СБУ, ДБР і заступника керівника податкової та митної служби Великої Британії.

Попередній матеріал
"Якийсь їхній особистий комплекс": Литовченко дав пораду Зеленському і Разумкову стосовно мови
Наступний матеріал
"У 90-х такого не було": у Кривому Розі десятки мітингувальників перекривають дорогу
Loading...