5.ua

Українські прикордонники нарахували 88 фактів протиправних дій Росії на кордоні

  Вісімдесят вісім фактів протиправних дій російських військових на кордоні протягом останніх чотирьох днів зафіксувала прикордонна служба України, заявив керівник прес-центру Державної прикордонної служби Олег Слободян.


  Зокрема, військова авіація Росії здійснює польоти поблизу державного кордону, а за українськими прикордонниками слідкують невідомі. За словами Слободяна, загалом обстановка на кордоні стабільно тяжка.

  "Ми фіксуємо і спостерігаємо те, що істотно зросли провокації з боку російських військовослужбовців на українсько-російському кордоні. Починаючи з четверга, в цілому зафіксовано 88 фактів протиправних дій, серед іншого - вильоти військової авіації поблизу державного кордону, спостереження за діями прикордонників невідомими особами з боку російської сторони. У зоні візуального контролю спостерігаємо те, що невідомі машини, швидше за все, з апаратурою для радіоспостереження, знаходяться в безпосередній близькості до кордону, що невідомі особи підходять з боку російського кордону безпосередньо на лінії кордону України. Такі дії, починаючи з четверга, відбуваються постійно", - зазначив Слободян.

  Попередній матеріал
  Україна подає до суду на Газпром
  Наступний матеріал
  ЄС попередньо узгодив внесення до "чорного списку" ще 15 росіян
  Теги:
  Loading...