myslo.ru

Українські прикордонники були захоплені силою – Слободян

  Представницька зустріч на лінії кордону з приводу того, як двоє українських прикордонників Сумського загону потрапили до рук російських ФСБ-шників, завершилася нічим, заявив речник ДПСУ

  "Російський прикордонник, який прийшов на зустріч, заявив, що він не уповноважений відповідати на запитання та тільки вручив російську версію протоколу про зустріч", – зазначив Олег Слободян на своїй сторінці у Facebook.

  "У той же час обставини "затримання" двох офіцерів російськими прикордонниками потроху вдається вияснити. По-перше, за оперативною інформацією в РФ стосовно українських прикордонників вже відбувся суд. При цьому розгляд відбувався за двома статтями: щодо незаконного перетину кордону та злісної непокори працівникам правоохоронного органу. Рішення суду – утримання 2 місяці під вартою. Ці обставини наштовхують на думку про те, що наші військовослужбовці були захоплені силою, а той факт, що до них кілька днів тому не пустили українського консула, лише це підтверджує. Швидше за все, що на офіцерів чиниться психологічний тиск, і не виключено, що у них на тілі є видимі ознаки фізичної боротьби на кордоні", – написав речник.

  "Ще один доказ на користь цієї версії – під час огляду лінії кордону, у місці ймовірної "зустрічі" наших прикордонників були виявлені сліди розташування двох груп які, швидше за все, і захоплювали наших офіцерів", – додав він.

  Слободян зазначив, що Державна прикордонна служба спільно з МЗС буде продовжувати вимагати від російської сторони видачі українських прикордонників.

  Попередній матеріал
  Бізнес та "УЗ" спільно шукають рішення щодо підвищення тарифів – Ляпіна
  Наступний матеріал
  НАТО не хоче "нової холодної війни" з Росією – Столтенберг
  Loading...

  Клімкін: Росія кинула виклик суверенітету країн ГУАМ

  Тетерук: Визнання Росії агресором на законодавчому рівні не дасть їй можливості брати участь у миротворчій місії на Донбасі

  Росія затримала і утримує двох українських прикордонників – ДПСУ

  ЄБРР закриває більшість офісів у Росії

  Командувач армії США в Європі виступає за створення "військового шенгену"

  Слободян прокоментував фейк росЗМІ про "бій неподалік кордону України"