dpsu.gov.ua

Росія затримала і утримує двох українських прикордонників – ДПСУ

Планується проведення прикордонно-представницької зустрічі з російською стороною, за результатами якої працівники ДПСУ повернуться в Україну

Двох українських прикордонників затримала російська прикордонна служба, передає "5 канал". Нині вони перебувають на території Російської Федерації. Про причини не повідомляє ані російська, ані українська сторона. Але відомо, що у четвер, 5 вересня, Україна передасть росіянам документи на підтвердження затриманих осіб.

"Відповідно до взаємодії, яка в нас існує з російськими прикордонниками, ми зробили запит до російської сторони. Нам повідомили, що росіяни затримали двох громадян України, які заявили, що вони є військовослужбовцями ДПСУ… Планується проведення прикордонно-представницької зустрічі, за результатами якої, очікуємо, що буде здійснено повернення українських прикордонників. І за результатами розслідування буде з'ясована причина, як вони були затримані на території РФ", – зазначив заступник голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк.

Нагадаємо, раніше в ДПСУ повідомили, що під час моніторингу кордону з РФ зникли двоє українських прикордонників Сумського прикордонного загону.

Дивіться також фотогалерею:

Готовність №1: Прикордонники показали, як зміцнили рубежі через "Захід-2017" в Білорусі – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Система охорони військових складів в Україні не змінилась з часів СРСР – експерт
Наступний матеріал
У Сумах на підприємстві стався потужний вибух – є постраждалі
Loading...