Українські МНСники продемонстрували свої можливості делегації з СНД

  Подолання техногенної катастрофи та демонстрація передових зразків рятувальної техніки. Українські МНСники під Києвом демонструють свої можливості делегації з СНД.

  Від невеличкого авто до потужного екскаватора “Антей. Командир спеціального загону рятувальників розповідає: його підлеглі мають все необхідне для рятувальних робіт. Вони можуть працювати заввишки до 130 метрів і 50 -  завглибшки. Є навіть засоби від шкільних бешкетників.

  Сергій Чорний, командир загону аварійно-рятувальних робіт: "Это подразделение химической разведки и ликвидации техногенних катастроф. Обородувани они по последенему слову техники. Вот например, аппарат – которий как ми помним в детстве, когда в школу не хотели идти градусник разбивали, так с помощью этого прибора до малейшей капли обнаруживается ртуть и ликвидируется все за полчаса".

  А цей загін водолазів лише вчора повернувся з Міжнародних навчань у Молдові, де тренувався з колегами із 30 країн світу. Його командир Андрій Абрамов розповідає – оскільки пірнальники вони незвичні тож і апартура відповідна. В цій масці можна під водою навіть розмовляти. Але головна гордість МНСників – зовсім не сучасна апаратура - зізнається рятувальник.

  Андрій Абрамов, командир загону водолазів: "Головна наша гордість - це особовий склад тому що без цих хлопців – ця апарутра безполєзна".

  Але все ж таки з технічних приладів найбільше рятувальники пишаються своїм гелікоптЕром – він і на розвідку вилітає, і хворих перевозить. Під час демонстрації на навчаннях - парашутисти з екіпажу Єврокоптера викликають у гостей найбільші овації.

  Гелікоптер разом із іншими рятувальниками працює в зоні техногенно - хімічної катастрофи. В умовному місті на хімічному заводі – стався потужний вибух. Тому на навчаннях МНСники застосовують на повну те, що ще кілька хвилин тому показували гостям. Порятунок постраждалих з-під завалів, локалізація хімічного вибуху та гасіння пожежі – тут усі постраждалі теж умовні. А ось по-справжньому українським МНСникам довелося рятувати своїх гостей - від холоду.

  Представник Білорусі: "Вот замерз, а меня ваши ребята согрели своїй курткой, как говорится спасение на деле. Что можна сказать: конечно техника ваша на високом уровне и команда с опытом. Вот например вид мобильного госпиталя гворит, о том что пережил не одну операцию".

  Андрій Жигулін, Максим Петраков "5 канал"

  Попередній матеріал
  Правила видачі в`їзних віз до Єгипту можуть змінитися
  Наступний матеріал
  До України повернулися українські артисти, яких вигнали з готелю у Німеччині
  Теги: