Facebook Аваков

Українські літаки АН-32 почали гасити масштабні пожежі в Ізраїлі

Це найбільше займання на території Ізраїлю за останні 6 років

Українські літаки АН-32 розпочали гасити лісові пожежі, які досі вирують в Ізраїлі. Опівдні екіпажі взяли участь у засіданні оперативного штабу, інформують в прес-центрі Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

На засіданні штабу із залученням представників Республіки Ізраїль були визначені завдання рятівників та напрямки їх виконання. Потому провели повітряну розвідку і перейшли до гасіння. Станом на 14:00 годину 26 листопада літаками ДСНС здійснюється пожежогасіння в гірських районах поблизу міста Хайфа.

Нагадаємо, кілька регіонів Ізраїлю у вогні вже четверту добу поспіль. Рішення про надання допомоги від України ухвалили у четвер. Літаки ДСНС вилетіли до Ізраїлю напередодні.

З міста Хайфи та його околиць евакуювали понад 60 тисяч осіб. Масштабна пожежа вже знищила понад 700 домівок. Це найбільше займання на території Ізраїлю за останні 6 років.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху одразу заявив про нібито умисний підпал лісу. За підозрою у цьому затримали вже 13-х осіб. За інформацією поліції, всі вони є палестинцями. Влада заявила, що розслідуватиме цю справу як теракт. А прем'єр Нетаньяху назвав це "новим видом терористичної загрози".

Попередній матеріал
Австралія може ратифікувати атомну угоду з Україною у наступному році
Наступний матеріал
Порошенко: Голодомор 30-х років є прямим наслідком втрати Україною державності у 20-х роках

Україна надасть гуманітарну допомогу Ізраїлю

Порошенко доручив направити в Ізраїль два літака Ан-32