nwu.ac.za

Австралія може ратифікувати атомну угоду з Україною у наступному році

  У Спільному постійно діючому комітеті з питань договорів Федерального парламенту Австралії розпочалася процедура громадського обговорення Угоди між урядами України та Австралії про співробітництво в галузі використання атомної енергії у мирних цілях (підписана 31.03.16 р. під час Ядерного саміту у Вашингтоні)

  Згадана процедура є одним із етапів проходження Угодою процедур в Австралії, повідомляє "Укрінформ".

  Обговорення у Спільному постійно діючому комітеті з питань договорів точилося навколо зауважень, поданих громадським сектором - екологічними організаціями "Австралійська фундація з питань консервування" та "Громадяни за ядерне роззброєння" - та рекомендацій, наданих Радою сировини і Міністерством закордонних справ і торгівлі Австралії.

  У ході обговорення було позитивно оцінено виконання Україною своїх міжнародних зобов'язань, добровільну відмову України від ядерної зброї, ратифікацію Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, посилення співпраці з Асоціацією західноєвропейських органів ядерного регулювання (WENRA) тощо.

  Профільні відомства - Рада сировини та Міністерство закордонних справ і торгівлі Австралії підтримали схвалення Угоди. Згідно з процедурою, профільний комітет працюватиме з угодою протягом 20 парламентських засідань, тож австралійська сторона очікує завершення процесу у першій половині 2017 року.

  Попередній матеріал
  У Києві поліцейські затримали грузинського "злодія в законі" – фото та відео
  Наступний матеріал
  Українські літаки АН-32 почали гасити масштабні пожежі в Ізраїлі
  Теги:
  Loading...

  Атомній енергетиці бути: Україна та Казахстан домовились про співробітницво за 4 напрямками

  Україна не відмовиться від атомної енергетики – Президент