5.ua

Українські футболісти долучились до боротьби з раком [відео]

  «Збережи кохану! Сходи з нею до мамолога!» – із таким гаслом футболісти Національної збірної України з екранів телевізорів закликатимуть українців боротися із раком молочної залози.

  Із четверга соціальний ролик можна буде побачити на національних телеканалах. У відеозверненні спортсмени закликають чоловіків підтримати жінок під час обстеження грудей. Адже половина українок відкладає прийом до лікаря саме через страх діагностувати хворобу, свідчить статистика. Хоча при виявленні пухлини на першій стадії – майже у 100% випадків вдається зберегти життя. Упродовж місяця з білбордів та сіті-лайтів футболісти нагадуватимуть про це у Києві, Львові та Донецьку. До того ж, у п’ятницю під час матчу із командою Польщі – українська збірна також закликатиме вболівальників не залишатися осторонь проблеми.

  Олександр Заваров, тренер Національної збірної з футболу: «Если мужчина любит, уважает, хочет всего хорошего женщине своей, то, конечно, он должен брать инициативу в свои руки. Игру со сборной Польши – ну, я думаю, миллионов 40 украинцев будут смотреть. Соответственно, каждый увидит этот рекламный щит».

  Лариса Лопата, голова ВГО «Разом проти раку»: «Существует стереотип у женщин, что рак – это приговор. Это не приговор. Главное, прийти к врачу вовремя».

  Попередній матеріал
  Суд відмовився розглядати «врадіївську справу» у присутності журналістів [відео]
  Наступний матеріал
  На Житомирщині змагаються армійські розвідники [відео]