5.ua

Суд відмовився розглядати «врадіївську справу» у присутності журналістів [відео]

  Розгляд «врадіївської справи» і далі триватиме за зачиненими дверима. Судді відхилили прохання журналістів бути присутніми в залі суду.

   

  Сьогодні потерпіла Ірина Крашкова вже вкотре підтвердила причетність колишніх врадіївських міліціонерів – Євгена Дрижака та Дмитра Поліщука до її зґвалтування, побиття та замаху на вбивство. Про таке під час короткої перерви журналістам заявив представник постраждалої. Засідання вже поновили. Нині розпочали допит свідків зі сторони обвинувачення.

  Нагадаємо, у Миколаєві триває розгляд так званої «врадіївської справи». Трьох правоохоронців та одного таксиста Євгена Дрижака, Дмитра Поліщука, Михайла Кудринського та Сергія Рябиненка звинувачують у зґвалтуванні та замаху на вбивство Ірини Крашкової. 26-го червня, згідно з її свідченнями, на неї напали, зґвалтували та намагалися вбити. Коли постраждала прийшла до тями вказала на своїх кривдників. Інцидент спричинив масові акції проти свавілля правоохоронців. Жоден із підсудних свою провину у скоєнні злочину так і не визнав.

  Попередній матеріал
  Регіонали не підписали звіт ТСК щодо подій 18 травня [відео]
  Наступний матеріал
  Українські футболісти долучились до боротьби з раком [відео]