5.ua

Регіонали не підписали звіт ТСК щодо подій 18 травня [відео]

  Хоча представники від провладної фракції його не підписали і навіть проігнорували останнє засідання комісії, результати розслідування свідчать, що замовником сутичок була чинна влада. Своєю чергою, члени ТСК від Партії регіонів звинуватили опонентів у тому, що звітом вони назвали незрозумілий документ, який навіть не затверджували, як проект. Крім того, із висновків зникли ті події, які були невигідні опозиції. Тож, комісія свою мету не виконала – вважають регіонали.

  Степан Курпіль, член ТСК, народний депутат, ВО "Батьківщина": «Із матеріалів роботи нашої комісії випливає однозначний висновок – замовником була діюча влада. Мета влади полягає у тому, щоб спровокувати безпорядки, аби пролилася кров, щоб довести свою тезу про, начебто, присутність фашистів в Україні».

  Андрій Пінчук, член ТСК, народний депутат, Партія регіонів: «Головне завдання було і в керівника, і іншої половини комісії – дати оцінку таку, як їм подобається, висвітлити так, як їм подобається. На жаль, не дали того результату, який ми хотіли, щоб в майбутньому не повторювалися такі випадки».

  Віталій Ярема, голова ТСК, народний депутат, ВО "Батьківщина": «Представники провладної фракції, на жаль, не підписали цей звіт».

  Олена Бондаренко, член ТСК, народний депутат, Партія регіонів: «Документ, который представили вам накануне, может максимально называться «личным мнением 4-х депутатов от временной следственной комиссии».

  Нагадаємо, 18 травня під час опозиційної акції "Вставай, Україно!" у Києві відбулися сутички між прихильниками партії «Свобода» і молодиками у спортивних костюмах. Останні напали на журналістку 5 каналу Ольгу Сніцарчук і фотографа газети «КоммерсантЪ» Владислава Соделя, які знімали бійку. Міліція в інцидент не втручалася. За підозрою в нападі затримали та висунули обвинувачення чотирьом учасникам події – Вадиму Тітушку, Сергію Приходьку, Андрію Ярошенку і Михайлу Пшуку. Пізніше у залі суду усі вони, окрім Ярошенка, публічно вибачилися перед потерпілими. Феміда засудила їх до умовного покарання за хуліганські дії та відшкодування збитків. Матеріли справи щодо Андрія Ярошенка – виділили в окреме провадження.

  Попередній матеріал
  Нобелівський комітет оголосив лауреатів премії в галузі хімії
  Наступний матеріал
  Суд відмовився розглядати «врадіївську справу» у присутності журналістів [відео]
  Теги:
  Loading...