5.ua

На Житомирщині змагаються армійські розвідники [відео]

  Головне для розвідника – непомітність. На сорокаметровому відрізку смуги перешкод бійці обережно ступають, вдивляючись у траву. Сапери підготували для них 15 пасток. Один неправильний рух – і вибух.

  Сергій Федоренко, розвідник: «Виконував завдання дуже добре, але невдача спідкала на першому, на початку етапу. Ми просто не побачили нажимну міну. Получається, що підрив. Наступаєш на неї і вона, якби, взривається».

  Поранених товариші по службі не кидають – до кінця завдання несуть на плечах. Уже на наступному етапі – поранений знову готовий до бою. Попри те, що війна – несправжня, випробування тривають і вдень, і вночі впродовж 4-х діб. Щоразу - нове завдання.

  Єгор Гладков, командир розвідувальної групи: «Вночі плануємо здійснити пошук в районі особливої уваги на банду незаконних збройних формувань. Визначити їх координати та передати центру».

  Віталій Михайленко, старший оператор розвідувальної роти: «Установлюю гранату на розтяжку для забезпечення прикриття групи під час відходу. В цілях безпеки застосовуються такі методи».

  Ось тут, у засідці, команда має зупинити машину із бойовиками. Переможе та група, яка виконає завдання якнайшвидше і без жертв.

  Максим Онищенко, суддя: «Завдання групи – зупинити автомобіль будь-яким способом та заволодіти полоненим та документами, які в нього знаходяться, вивести полоненого на пункт збору і в подальшому діяти за вказівками старшого».

  За звання кращої розвідувальної групи української армії змагаються 14 команд. Загалом – 140 контрактників та строковиків.

  Андрій Шевченко, начальник розвідувального управління штабу командування сухопутних військ Збройних сил України: «Влучність, швидкість, витривалість і військова топографія, як орієнтуватися по зіркам вночі. Вот, мы их вчера вывели, команды, и сегодня они дошли до контрольной точки номер 4. Тут достигается злагодженість підрозділів от одного разведчика и в составе разведывательной группы».

  Бійці кажуть: після таких змагань зможуть виконати будь-яке завдання і виживуть будь-що.

  Андрій Антонюк, водій 30-ї окремої механізованої бригади: «Ну, як вижити? Головне – не боятися, не бридитися, бо є деякі, бридяться: змію з’їсти чи жабу. Як же її можна їсти? Нормально, аби вогонь був».

  Кращих розвідників визначать вже у п’ятницю. Група переможців отримає приз – 15 тисяч гривень.

  Оксана Трокоз, Олександр Мельничук, Житомирщина, 5-й канал. 

  Попередній матеріал
  Українські футболісти долучились до боротьби з раком [відео]
  Наступний матеріал
  Що буде, якщо в блендер покласти iPhone 5s [відео]
  Теги:
  Loading...