Аркадій Бабченко
Аркадій Бабченко news.tut.by

Українська розвідка заперечила співпрацю з організатором замаху на Бабченка

Борис Герман не мав і не має жодного стосунку до Служби зовнішньої розвідки, – наголосили у СЗРУ

Борис Герман, якому закидають організацію замаху на життя журналіста Аркадія Бабченка і ще низки представників ЗМІ та громадських діячів, ніколи не співпрацював із Зовнішньою розвідкою України. Відповідне спростування слів самого затриманого та його адвоката – оприлюднили у прес-службі відомства.

"Громадянин України Борис Герман не мав і не має жодного стосунку до Служби зовнішньої розвідки України, ця особа ніколи не була в кадровому складі та агентурному апараті СЗР України. СЗР України вважає появу таких публікацій в ЗМІ спробою вигородити громадянина України Бориса Германа, якого звинувачують у тяжких злочинах: державній зраді та організації замаху на вбивство", – мовиться у повідомленні.

Нагадаємо, 30-го травня в Києві затримали Бориса Германа. Це сталося за кілька годин до того, як СБУ оприлюднила деталі інсценізації вбивства журналіста Аркадія Бабченка. Наступного дня Шевченківський районний суд арештував Германа на два місяці без права застави. Під час судового засідання підозрюваний виправдовувався, що насправді не планував убивства. Позаяк буцімто сам таємно співпрацював із Зовнішньою розвідкою України.

"Ісусу знадобилося три дні – Бабченку вистачило одного": соцмережі продовжують активно реагувати на "воскресіння" журналіста

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Справа про держзраду Януковича: чому перенесли засідання
Наступний матеріал
У Кропивницькому вночі стався вибух біля відділення банку
Loading...