фото ГУР

Українська розвідка виявила ще одного кадрового офіцера РФ, що воює на Донбасі

Розвідники збирають докази воєнних злочинів російських військовослужбовців на окупованих територіях для Міжнародного кримінального суду

Головне управління розвідки Міноборони повідомило про ще одного військовослужбовця Російської Федерації, який воює на Сході України. Так, на Донбасі перебуває майор ЗС РФ Сергій Тіхонов. 

"ГУР МО України встановлено, що на посаді "начальника службы ракетно-артиллерийского вооружения 7 отдельной мотострелковой бригады (Дебальцеве) 2 АК (Луганск) Центра территориальных войск (Новочеркасск, Россия) Южного ВО (Ростов-на-Дону) ВС РФ" перебуває майор ЗС РФ Тіхонов Сергій Володимирович (Тихонов Сергей Владимирович), позивний Старий", – йдеться в повідомленні розвідки.

Зазначається, що Сергій Тіхонов народився в Тулі у 1980 році. У 2002 році закінчив вище артилерійське інженерне училище. По завершенню навчання проходив службу на різних посадах у Кемеровській області і Пермському краї. Також він служив у Новосибірську – у 41-й армії Центрального ВО ЗС РФ. На окуповані території військового відправили в січні 2015 року. 

Як відомо, у 41-й армії проходив службу й генерал-майор Завізйон, який у 2015 році командував 1 АК у Донецьку. Зараз же він відряджений до Сирії на посаду заступника командувача з безпеки прикордонних територій угрупування військ Збройних сил РФ. 

Зазначається, що російські кадрові офіцери приховують свої особисті дані і використовують фіктивні документи. Утім, Головне управління розвідки відстежує інформацію про росіян, які беруть участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях Донбасу, адже потім має намір передати доказову базу до Міжнародного кримінального суду. 

Нагадаємо, нещодавно українська розвідка встановила особи кількох кадрових військових РФ, які воюють на Донбасі.

Попередній матеріал
Тука прокоментував інформацію про свою відставку
Наступний матеріал
У Болгарії на збройному заводі стався вибух
Теги:
Loading...

На Луганщині силовики викрили інформаторку розвідки РФ, яку завербували за $100

Російські літаки розвідували об'єкти та місця розташування ЗСУ в кількох областях

На Донбасі за тиждень загинуло 32 російських військових, їх звільняють заднім числом – розвідка

Розвідка: окупаційні війська ЗС РФ "кришують" наркотрафік російської мафії